نمایندگی مرکزی خدمات سامسونگ

فرا سرویس نمایندگی سامسونگ می باشد و نمایندگی رسمی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ را دارا می باشد.
فرا سرویس به صورت تخصصی دستگاه شما را مورد بررسی قرار میدهد ، شما به راحتی میتوانید تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ خود را به ما بسپارید پس همین الان با فرا سرویس تماس بگیرید
_

مرکز خدمات پس از فروش

_

تعمیر لباسشویی سامسونگ

تعمیر ظرفشویی سامسونگ

تعمیر جاروبرقی سامسونگ

تعمیر یخچال سامسونگ

تعمیر ساید سامسونگ

تعمیر ماکروویو سامسونگ

مرکز خدمات پس از فروش سامسونگ تهران

ماشین لباسشویی سامسونگ ، ماشین ظرفشویی سامسونگ ، یخچال فریزر سامسونگ ، یخچال ساید بای ساید سامسونگ ،جاروبرقی سامسونگ، ماکروویو سامسونگ و … از جمله محصولات این برند سرشناس می باشد.

سوالات متداول

آیا خدمات فراسرویس شامل گارانتی خواهد بود؟

بله. تمامی خدمات فراسرویس شامل گارانتی 6 ماهه خواهند بود و چناچه در طی این مدت مشکلی که شما برای برطرف کردن آن با نمایندگی تعمیرات تماس گرفته بودید مجددا اتفاق بیفتد کارشناسان ما موظف هستند تا بدون دریافت هیچ هزینه ای در محل شما حضور پیدا بکنند و مشکل را رفع کنند.

هزینه تعمیرات طبق چه تعرفه ای هست ؟

تمامی هزینه های مربوط به خدمات انجام شده و ایاب و ذهاب تکنسین ها زیر نظر مستقیم اتحادیه می باشد و به هیچ عنوان هزینه اضافه دیگری دریافت نخواهد شد.

پس از اعلام خرابی و ثبت شدن آدرس شما در سامانه شرکت، چه زمانی تکنسین در محل مشتری حضور پیدا خواهد کرد؟

پس از اولین ارتباط شما با کارشناسان ما و ثبت آدرس و اطلاعات شما در سامانه یکپارچه فراسرویس، ظرف نیم ساعت پس از پایان ارتباط تلفنی شما، تکنسین با شما تماس خواهد گرفت و پس از هماهنگی با شما، زمان دقیق حضورش در محل شما مشخص خواهد شد. لذا کارشناسان به هیچ عنوان بدون هماهنگی قبلی به محل شما مراجعه نخواهند کرد.

تخصص و دانش فنی تکنسین های فراسرویس به چه صورت می باشد؟

لازم به ذکر می باشد تمامی تکنسین های شرکت فراسرویس پس از سپری کردن دوره های آموزشی مورد نیاز و قبولی در آزمون های چندگانه عملی و تئوری تعیین شده، اجازه فعایت بعنوان تکسنین را خواهند شد.

نمایندگی تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ 

 

اگر لوازم خانگی شما سامسونگ است و نیاز به تعمیر دارد با خیالی راحت به ما بسپارید. تکنسین های ما پس از چندین سال تجربه و فعالیت در حوزه تعمیرات لوازم خانگی سامسونگ ، بهترین و کم هزینه ترین راه حل را برای تعمیر دستگاه شما ارائه خواهند داد.

 

 ضمانت 6 ماهه خدمات

 

با ما در ارتباط باشید

۰۲۱-۸۸۴۲۰۰۱۶

۰۲۱-۸۸۴۲۰۰۱۸

تعمیر ماشین لباسشویی

12 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *