معرفی شرکت نف

نف به عنوان شرکت خانوادگی و کوچک بیش از ۱۴۰ سال پیش در سال۱۸۷۷ دربرتن، شهر کوچکی در آلمان پایه گذاری شد ، که اصالت خانوادگی نف به این شهر باز می گردد. این منطقه مزایای ویژه ای دارد زیرا در مرکز اروپا واقع شده و زیر ساخت هایی مانند آزاد راه ، خط راه آهن و دیگر امکانات حمل ونقل در این منطقه واقع شده اند. کارخانه نف با مساحتی بالغ بر ۱۰۰,۰۰۰متر مربع در جنوب برتن قرار دارد و ۱,۴۰۰,۰۰۰ محصول در سال با حدود ۱,۳۰۰ کارمند تولید میکند. نف اکنون نقشی اساسی در صحنه لوازم خانگی اروپا بر عهده دارد. طی سالها ، نف همیشه لوازم خانگی جدید خلاقانه (نو آورانه)طراحی نموده تا زندگی را در آشپزخانه راحت تر نموده و با لذت بیشتری همراه نماید.

مارک گاگنا در سال 1683 به عنوان کارخانه چکش و میخ در بخش جنوبی آلمان پایه گذاری شد. در دهه 1880 طی انقلاب صنعتی ، گاگنا به عنوان محلی که محصولات جدید پدید می آمدند بنام بود. سالها گاگنا دوچرخه ، علامات لعابی ، کوره های گازی و ذغال سنگی و بسیاری محصولات دیگر تولید می کرد. گاگنا در سال 1961 به عنوان یک مارک لوکس بین المللی شناخته شد ، زمانی که تولید لوازم های خانگی با بهترین کیفیت را آغاز نمود. از آن به بعد لوازم آشپزخانه گاگنا با مزایای عملی ویژه ، کیفیت عالی و طراحی فوق العاده در دنیا شناخته شده است.

همین حالا با ما تماس بگیرید و خدمتی متفاوت را تجربه کنید :

88397042 – 88424096(021)

متخصصین و کارشناسان Tamir4u با پشت سر گذاشتن آموزش ها و دوره های تخصصی این برند معتبر و با تکیه بر دانش و مهارتی که حاصل چندین سال تجربه و فعالیت در حوزه تعمیرات لوازم خانگی می باشد، هم اینک آماده ارائه خدمتی منحصربفرد به شما مشتریان عزیز می باشند.